RUFA SPORT

RUFA SPORT a Tomáš Kostka na Mikuláš Rally

Minuloročný absolútny víťaz Mikuláš Zaremba Rally Slušovice, slovenský RUFA SPORT Team a jazdec Tomáš Kostka sa spoločne s vozidlom Ford Fiesta RS WRC predstavia na tejto súťaži opäť.

RUFA SPORT

V minulom roku sa v rámci Mikuláš Rally Slušovice predstavil Tomáš Kostka na súťaži so spolujazdcom Richardom Krestom. V tomto roku sa na pravé sedadlo Fordu Fiesta RS WRC, vo farbách štvornásobného slovenského absolútneho majstra, RUFA SPORT Teamu, posadí rovnaký spolujazdec ako na Pražskom Rallysprinte, Ladislav Kučera. Dvojicu v Slušoviciach, v rámci súťaže Mikuláš Zaremba Rally 2015, čaká v sobotu (5.12.2015) okrem obhajoby víťazstva aj zdolanie celkovo piatich rýchlostných skúšok, ktorých spoločná dĺžka je takmer tridsať kilometrov.

„Na súťaži sa podľa zoznamu prihlásených posádok zúčastní celkovo sedemdesiatpäť súťažiacich. Bude tu tvrdá konkurencia jazdiaca rovnako ako my na špičkovej technike, takže s obhajobou víťazstva to nebude také jednoduché. Som rád, že ma opäť RUFA SPORT oslovil na spoluprácu. Dúfam, že sa nám podarí zabojovať a urobiť dobrý výsledok,“ zauvažoval pred súťažou Tomáš Kostka.

RUFA SPORT

Na podujatí v Slušoviciach nebude chýbať ani Ľubomír Kleman, manažér RUFA SPORT Teamu: „Mikuláš Zaremba Rally Slušovice sa stáva už tradične posledným podujatím v rally sezóne a tak tu samozrejme nebudeme chýbať ani my. Toto podujatie je posledným zo štvortýždňovej šnúry nášho tímu. Pevne verím, že aj tu sa nám bude dariť a dosiahneme perfektný výsledok.“

Mikuláš Zaremba Rally Slušovice odštartuje už počas nadchádzajúcej soboty (5.12.2015), pričom štart prvého súťažného vozidla je naplánovaný na 11 hodinu 30 minútu a cieľ na 15 hodinu 20 minútu. O tom, ako sa v Slušoviciach darilo RUFA SPORT Teamu vás budeme samozrejme informovať po súťaži.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Team

Pridaj komentár