Slovak National Hill Climb Team

Osem statočných zo Slovak National Hill Climb Teamu na Ostrej Lúke

Celkovo osem rôznych tvárí, ale aj osem rôznych pretekárskych špeciálov sa predstaví v rámci podujatia ProTEC Ostrá Lúka 2017 vo farbách Slovak National Hill Climb Teamu.

Slovak National Hill Climb Team

Predposledné podujatie seriálu Majstrovstvá Slovenska pretekov automobilov do vrchu odštartuje počas nadchádzajúceho víkendu (26. – 27.8.2017) na Ostrej Lúke pri Zvolene. Podujatie, ktoré sa bude konať na trati o dĺžke 2650 metrov netreba azda predstavovať žiadnemu fanúšikovi motoristického športu na Slovensku. Načo aj, veď sa na spomínanej trati konalo už nesmierne veľakrát.

Pri pohľade do zoznamu prihlásených súťažiacich je už dnes jasné, že počet aktuálne prihlásených päťdesiat jazdcov nie je zlý, pričom prihlasovanie ešte stále nie je ukončené. Medzi spomínanou päťdesiatkou jazdcov je už započítaných aj osem jazdcov Slovak National Hill Climb Teamu, ktorí počas nadchádzajúceho víkendu určite potešia svojou dravou jazdou všetkých prítomných divákov. Poďme sa ale pozrieť menovite kto všetko sa divákom v rámci ProTEC Ostrá Lúka 2017 v slovenskom národnom tíme predstaví.

Slovak National Hill Climb Team

Samozrejme hlavnú pozornosť divákov, v podstate ako vždy bude pútať Jozef Béreš mladší a jeho špeciál Tatuus. Ďodi však nebude jediný jazdec s otvoreným vozidlom, keďže na trati sa predstaví fanúšikom aj Zvolenčan Denis Suja s formulou Renault Tatuus, ale aj organizátor podujatia Miro Čiliak s Metalexom a Miloš Zmeškal s formulou Ralt. Medzi plechovými vozidlami sa môžeme tešiť na Petra Ambrúza a jeho Vauxhall Vectra ST, či Petra Kacvinského s Renaultom Clio RS a určite divákov poteší aj účasť Jozefa Béreša staršieho s Fordom Sierra RS Cosworth a Mareka Foldiho a jeho Seatu Leon Supercopa.

Slovak National Hill Climb Team

Podujatie ProTEC Ostrá Lúka 2017 štartuje ako sme už v úvode spomínali v dňoch 26. – 27.8.2017, pričom po oba dva súťažné dni budú mať možnosť jazdci naplno bodovať do seriálu Majstrovstiev Slovenska pretekov automobilov do vrchu.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jozef Pisch

Pridaj komentár