Miki Čambal

Miki Čambal si v Ožďanoch urobil veľkú radosť

Nielen siedme, či ôsme miesto absolútneho poradia, ale samozrejme aj víťazstvo v triede E1-1600 a nakoniec aj piate a štvrté miesto v skupine E1.

Miki Čambal

Všetky tieto krásne umiestnenia dosiahol Miki Čambal v spolupráci s vozidlom Citroën Saxo v rámci podujatia Enipro Oždianske serpentíny 2018. Na štart pretekov sa síci Miki postavil v úlohe favorita na víťazstvo v triede, ostatné umiestnenia boli „iba“ bonus navyše.

„Nikdy to nie je jednoznačné, keďže nielen na trati, ale aj s autom sa môže všeličo stať. Mňa však smola v tomto prípade naplno obišla a som nadmieru spokojný. S takýmto umiestnením s jedna šestkou v absolútnom poradí som fakt pred pretekmi vôbec nepočítal. Auto ale fungovalo naozaj výborne a jediné čo mňa v Ožďanoch asi trápilo bolo neskutočné teplo počas celého víkendu. Chcel by som sa poďakovať všetkým mojim partnerom za podporu a samozrejme aj mojej rodine, ktorá to moje víkendové zanedbávanie neustále toleruje,“ povedal po pretekoch v Ožďanoch Miki Čambal.

Miki Čambal

Teraz prichádza čas, kedy si Miki svoju rodinu po víkendoch bude môcť dosýta užiť, keďže ďalšie preteky zaradené do seriálu Majstrovstvá Slovenska pretekov automobilov do vrchu sú plánované až o mesiac. A práve na ne to ani z domu nebude mať ďaleko, keďže sa budú konať na Pezinskej Babe.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jozef Pisch

Pridaj komentár