Kamiro Racing Team

Kamiro Racing Team pokračuje na Test Day Slovakia Ring 2020

Jeden z mála slovenských rally tímov, ktoré stihli, dokonca veľmi úspešne, ešte pred pandémiou absolvovať športové podujatie je Kamiro Racing Team. Teraz sa predstaví na Test Day Slovakia Ring 2020.

Kamiro Racing Team

Spomínanou úvodnou a zatiaľ iba jedinou rally súťažou, ktorú Kamiro Racing Team v sezóne 2020 absolvoval bolo Sting Rally Krásnohorské Podhradie, pričom posádka Tomáš Ondrej – Jakub Slovák práve tu vyhrala v absolútnom poradí. Následne však už naplno zaúradovala celosvetová pandémia COVID-19 a viac, menej zastavila život prakticky na celom svete. Žiaľ aj vrátane automobilového športu.

Kamiro Racing Team

Organizovanie športových podujatí síce ešte neprešlo ďalšou fázou uvoľňovania pandémie, trénovať však už športovci môžu. A presne z toho dôvodu v spolupráci Slovenskej asociácie motoristického športu a pretekárskeho okruhu Slovakia Ring vznikla novinka – Test Day Slovakia ring 2020. Tu si v pohodlí pretekárskeho okruhu môžu prítomní poriadne vyskúšať, ale aj nastaviť svoje pretekárske vozidlá pred nadchádzajúcou sezónou. A presne toto potrebuje aj Kamiro Racing Team. Ten sa predstaví opäť s Tomášom Ondrejom, v tomto prípade to však nebude Srnka, ale Répu. Vozidlom, ktoré vo farbách Kamiro Racing predstaví bude Subaru Impreza WRX STi.

Kamiro Racing Team

Dohodli sme sa na spolupráci s Tomášom „Répu“ Ondrejom. Je to ešte veľmi čerstvé, uvidíme do budúcnosti či sa táto spolupráca rozvinie na celú sezónu, alebo nie. V tejto fáze ešte nechceme nič predbiehať. Podstatné je, že na Slovakia Ringu chýbať nebudeme,“ vysvetlil Milan Fulmek, manažér Kamiro Racing Teamu.

Samozrejme Test Day Slovakia Ring 2020 sa bude konať samozrejme bez divákov, za prísnych bezpečnostných a hygienických predpisov dňa 4.6.2020 v areáli pretekárskeho okruhu Slovakia Ring.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Tibor Szabosi, Tomáš Ondrej

Pridaj komentár