Kamiro Racing

Kamiro Racing Team zažil ďalšie novinky

Nielen nové podujatie, nová trať, ale aj nová súťažná posádka. To všetko čakalo slovenský Kamiro Racing Team na Test Day Slovakia Ring 2020.

Kamiro Racing

Športové podujatia, vrátane motoristických, boli až do začiatku mesiaca jún z dôvodu pandémie COVID-19 zakázané. Pretekárov však nič nezastaví a tak už jeden deň po uvoľnení zákazu sa na Slovakia Ringu konalo podujatie pod názvom Test Day 2020. Úplne nové podujatie, ktoré vlastne vzniklo z dôvodu nemožnosti zorganizovať majstrovské preteky, ponúklo jazdcom viacerých disciplín možnosť poriadne si zatrénovať, ale aj nastaviť pretekárske špeciály pred „ostrou“ sezónou. To všetko na pre niektorých novej trati, v pohodlí pretekárskeho okruhu.

Kamiro Racing Team sa podujatia Test Day Slovakia Ring 2020, ktoré bolo zároveň aj oficiálnym zo strany Slovenskej asociácie motoristického športu, zúčastnil spoločne s jazdcom Tomášom Répu Ondrejom a vozidlom Subaru Impreza WRX STi.

Kamiro Racing

Som rád, že sa podarilo takto veľmi rýchle po zákaze zorganizovať podujatie. Musím povedať, že to bolo super, organizácia, počasie, všetko vyšlo ako sme si predstavovali a my sme mohli predstaviť náš Kamiro Racing Team vrátane našich obchodných partnerov, ktorí nás podporujú. Ja som im za to veľmi povďačný a verím, že spolu ostaneme aj naďalej,“ povedal manažér Kamiro Racing Teamu, Milan Fulmek.

Podujatie samozrejme chválil aj jazdec, čiže Tomáš Répu Ondrej: „Konečne sa to rozbieha a my môžeme jazdiť. Aj keď teraz to bolo iba na pretekárskej dráhe, ale aj to je viac ako nič. Už nám to všetkým veľmi chýbalo. Ďakujem Kamiro Racing Teamu za pekný pretekársky deň.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jozef Pisch

Pridaj komentár