Info

Informácie o stránke ( info )
 

Nachádzate sa na stránke ForzaFerrari.sk, čo je pôvodne elektronický časopis pre Ferrari fans Slovenska. Samotný e-zine vznikol v roku 2004 a odvtedy pravidelne informuje o dianí v F1, FIA GT, Ferrari Challenge, Blancpain GT Series, Pretekoch do vrchu, Rally a pod. Časopis bol pôvodne založený na jednom z free serverov. V júli 2005 časopis prešiel na platený server a na novú adresu na ktorej zotrval až doteraz.

Čo všetko tu nájdete?
Server je rozdelený na niekoľko vlastných častí. E-zine, Racing, E-shop. Každá z týchto častí má svoje vlastné prihlasovacie údaje, čo znamená, že do každej časti sa môže užívateľ prihlásiť a registrovať zvlášť. Samozrejmosťou servera je aj RSS distribúcia článkov, responzívny dizajn pre mobilné telefóny a tablety.  Pre čitateľov hlavného webu sú pripravené články, galérie, videá a množstvo materiálu pre Ferari fanúšikov.

Ďalšie novinky sa pripravujú.

Ako používať tento server?
1. Na hlavnej adrese stránky www.ForzaFerrari.sk sa nachádza časopis (e-zine). Jeho hlavnou úlohou je informovať o pôsobení značky Ferrari v sériách F1, FIA GT, Blancpain GT Series a pod. Je tu možná registrácia pre pravidelných čitateľov, ktorí majú záujem o získanie niekoľkých výhod. Po registrácii a prihlásení získa takýto čitateľ prístup k chránenému obsahu ako screensavery, wallpapery na plochu a pod. Ďalej získava prednastavený prístup k diskusii pod článkami bez nutnosti vyplňovať údaje.

2. V sekcii Racing, ktorá sídli na adrese Racing.ForzaFerrari.sk nájdete všetky informácie o pôsobení nášho GPstore Racing Teamu. Do tejto sekcie sa dá rovnako vstúpiť po kliknutí na tlačítko „GPstore Racing“ v ktorejkoľvek časti servera. Táto sekcia má svoju formu registrácie, a slúži len pre web racing.forzaferrari.sk Zvláštny obsah určený pre fanúšikov tímu pripravujeme.

3. Sekcia e-shop bola v minulosti rovnako oddelená od hlavného servera na adrese www.GPstore.sk , teraz je situovaná na tento server, na vlastnú podstránku www.ForzaFerrari.sk/obchod/ v menu. Je tu nutná registrácia, v ktorej je nutné zadať viac informácií potrebných pre správne doručovanie a overovanie objednávok. Táto sekcia je určená pre e-shop, čo znamená, že tu nájdete aj informácie o novom tovare, zľavách a pod. Do e-shopu sa dostanete tiež po kliknutí na tlačítko „Obchod“ v menu stránky v ktorejkoľvek časti servera.

4. Ďalšie veci pripravujeme.

Pre záujemcov o reklamu ponúkame viacero foriem vašej prezentácie na našom serveri. Všetky potrebné informácie nájdete TU.

 

Kontaktné údaje webu:
Názov: ForzaFerrari.sk – Elektronický časopis pre Ferrari fans Slovenska
Adresa webu: www.forzaferrari.sk
ISSN: 1336-734X

Prevádzkuje: Stanislav Škrátek – STSForza
Trenčianska 1234/7
Nemšová
91441

IČO: 43 015 913
DIČ: 10 46 212 981

e-mail redakcie: redakcia@forzaferrari.sk
e-mail admin: stanly@forzaferrari.sk

Telefón: +421 903 66 77 68

Prípadne kontaktný formulár:

[contact-form-7 id=“2175″ title=“Kontaktný formulár 1″]

Pridaj komentár