XIQIO Racing

XIQIO Racing sa už teší na štart KESKOMOBILE AUTO SHOW

Jesenné podujatie AUTO SHOW, ktoré sa bude konať na SLOVAKIA RINGU už po siedmy krát v rade by si už diváci bez XIQIO Racing Teamu ani nevedeli predstaviť. Na štart tejto súťaže sa v tomto roku košický tím postaví s dvojicou súťažiacich.

XIQIO Racing

Tomáš Ondrej bude výnimočnú trať na SLOVAKIA RINGU brázdiť rovnako ako v minulom roku s vozidlom Škoda Fabia WRC. Napriek faktu, že oproti niektorým novším vozidlám tejto špecifikácie bude mať „embéčka“ hendikep, Srnka určite predvedie divákom nádherné prejazdy, pri ktorých im bude naskakovať husia koža, ale zároveň bude mať ambície zabojovať aj o jedno z popredných miest absolútneho poradia, či poradia v samotnej triede.

Peter Deak už niekoľkokrát dokázal, že rovnako ako Tomáš, vie poriadne zabojovať. Výsledkom bolo víťazstvo v rámci posledného podujatia majstrovstiev, keď Peťo jednoznačne ovládol triedu 3 a zaslúžene vyhral. Inak tomu nebude ani na SLOVAKIA RINGU, kde sa Peter predstaví s vozidlom Subaru Impreza WRX Sti.

XIQIO Racing

„Som rád, že opäť ideme na Auto Show. Je to dobrá súťaž, ktorá je zároveň súťažou, ale aj zábavou. Nejde tu totiž o žiadne body, navyše máme možnosť našim partnerom ukázať na testovacej rýchlostnej skúške aké to je sedieť na sedadle spolujazdca. Máme čas sa so všetkými pozhovárať, prípadne prebrať budúcoročné plány. Na Auto Show sme boli každý rok a určite prídeme naň aj v budúcnosti,“ povedal Marián Mičák, manažér XIQIO Racing Teamu.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jozef Pisch

Pridaj komentár