KL Racing

KL Racing a Paľo Cireň na Rally Sigord

Zimný rally seriál BPM motorsport cup 2017 pokračuje počas nadchádzajúcej soboty (21.1.2017) podujatím Rally Sigord, pričom na štarte bude chýbať ani posádka KL Racing Rally Teamu.

KL Racing

Pavol Cireň s Luciou Laurincovou sa po dlhšom čase spoločne opäť posadia do vozidla Mitsubishi Lancer EVO IX, s ktorým budú bojovať na zľadovatených a zasnežených úsekoch neďaleko Prešova.

„Na túto zimnú rally súťaž sa už veľmi tešíme. Dlho sme nesedeli v súťažnom aute a už nám to aj chýba. Pokiaľ viem, podmienky sú výborné, škoda len, že organizátor nepovolil pneumatiky s hrotmi, o to to bude ťažšie. Chceme sa poriadne zabaviť a pripraviť na sezónu,“ povedal Pavol Cireň.

Marek Lokaj, manažér KL Racing Rally Teamu k Paľovým slovám ešte pridal: „Pôvodne mali za náš tím štartovať dve posádky, ale Tomáš Kukučka je pracovne vyťažený, čiže pôjde iba Paľo s Luciou. Som rád, že všetci v KL Racing Rally Teame pristupujú k zimnej príprave svedomite a snažia sa udržať v kondícii. Samozrejme im za to patrí moja vďaka, ako aj partnerom, ktorí nám v tom pomáhajú.“

KL Racing

Rally Sigord odštartuje dňa 21.1.2017 ako jednodňová súťaž, pričom organizátor pre všetkých súťažiacich pripravil náročnú trať v ktorej je zahrnutých celkovo šesť rýchlostných skúšok. Ako sa s nimi súťažiaci vysporiadali sa dozvieme v ten istý deň popoludní.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jozef Pisch

Pridaj komentár