RUFA SPORT

RUFA SPORT s Grzybom smeruje na Setkání mistrů do Sosnovej

Po absolútnom víťazstve v rámci slovenskej KEKOMOBILE AUTO SHOW 2017, slovenský RUFA SPORT Team s poľským jazdcom Grzegorzom Grzybom smeruje počas nadchádzajúceho víkendu do Sosnovej na tradičné Setkání mistrů.

RUFA SPORT

Podujatie, na ktorom sa už tradične stretávajú automobiloví jazdci z Čiech, Slovenska, ale aj zahraničia sa bude už tradične konať v Global Assistance Racing Arene v Sosnovej. V minulom roku toto podujatie jednoznačne ovládol a absolútne vyhral slovenský RUFA SPORT Team s jazdcom Grzegorzom Grzybom na Škode Fabia R5 z dielní košického MM Rally Teamu. V tomto roku, v priebehu piatka a soboty (17. – 18.11.2017) sa Grzyb predstaví s rovnakým vozidlom.

„Som rád, že aj v tomto roku sa zúčastníme Setkání mistrů Sosnovej. V minulom roku sa tu Grzegorzovi Grzybovi podarilo vyhrať, verím tomu, že sa mu bude obdobne dariť aj v tomto roku. V Sosnovej ale nebudeme iba súťažiť, v rámci piatkových jázd rovnako ako na Slovakia Ringu aj tu Grzegorz povozí niektorých našich partnerov. Tých máme aj v Čechách hodne a radi by sme im aj touto cestou poďakovali za podporu. Samozrejme na súťaž sa už veľmi tešíme,“ povedal Ľubomír Kleman, manažér RUFA SPORT Teamu.

RUFA SPORT

Setkání mistrů, ktoré sa bude konať v Global Assistance Racing Arene v Sosnovej každý rok na tunajšiu trať pritiahne množstvo automobilových majstrov nielen z disciplíny rally, ale aj autocrossu, rallycrossu a iných automobilových disciplín. Organizátor každý rok pre divákov pripraví aj prekvapenie v podobe niektorého slávneho zahraničného jazdca. Tento rok by sa mali v Sosnovej predstaviť zahraničné hviezdy svetového rally športu, Taliana Mikiho Biasona a Fína Teemu Suninena. Samozrejmosťou je kompletná jazdecká špička z celého Česko-Slovenska.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jozef Pisch

Pridaj komentár