RUFA SPORT

RUFA SPORT s Grzybom bavili divákov na show v Sosnovej

Slovenský RUFA SPORT Team spoločne so štvornásobným slovenským a dvojnásobným poľským absolútnym rally majstrom sa predstavili v priebehu druhého novembrového víkendu divákom XVII. Global Assistance Setkání mistrů v Sosnovej.

RUFA SPORT

Podujatie, na ktorom v minulom roku dosiahol Grzegorz Grzyb na druhé miesto absolútneho rally poradia, v tomto roku nezačalo úplne najlepšie. Po sobotných tréningoch, kedy Grzegorz v Škode Fabia R5 povozil množstvo obchodných partnerov, ale aj známych slovenského RUFA SPORT Teamu, v nedeľu nielen naňho, ale aj na všetkých ostatných účastníkov čakala „ostrá“ časť súťaže. Tu žiaľ už v prvej rozjazde Grzegorz „ulial“ štart, za čo samozrejme ihneď nasledovala penalizácia. V druhej rozjazde zase poriadne pobavil všetkých prítomných, keď po prejazde obrubníkom pretekárskej dráhy ho tento poriadne „nakopol“. Našťastie Grzegorz je výborný jazdec, ktorý ihneď dokázal „zložiť“ Fabiu R5 naspäť na všetky štyri kolesá, žiaľ samozrejme tento „kaskadérsky“ kúsok znamenal ďalšiu časovú stratu. Spočítané, podčiarknuté, dosiahnuté časy z rozjázd nestačili na postup do do semifinále a finále.

RUFA SPORT

„Samozrejme, na každej súťaži, či už je zaradená do seriálu majstrovstiev, alebo aj do série takzvaných slovenských a českých voľných podujatí si vždy dávame za cieľ dojazdiť na niektorom z pódiových umiestnení, Nie vždy sa to však podarí, takže nie sme sklamaní. Podstatné bolo, že nás v Sosnovej opäť navštívilo množstvo obchodných partnerov a známych, pričom sme im pripravili program, do ktorého patrila aj jazda na sedadle spolujazdca v našej Škode Fabia R5 s Grzegorzom za volantom. Musím povedať, že ich bolo naozaj veľmi veľa a ja som rád, že sme sa im mohli aj touto formou poďakovať za podporu. Som spokojný,“ zhodnotil Ľubomír Kleman, manažér RUFA SPORT Teamu.

RUFA SPORT

Nasledujúci víkend budú mať členovia RUFA SPORT Teamu zaslúžené voľno, aby sa hneď potom opäť vrhli do víru súťaženia. Samozrejme o všetkom vás budeme včas informovať.

Zdroj: Miro Majláth / Zdroj foto: fb – Ľubo Kleman – RUFA SPORT

Pridaj komentár