Pretekárske špeciály Audi R8 LMS Ultra v Audi Centre Bratislava.

Fabrický tím Belgian Audi Club WRT pripravoval svoje vozidlá R8 LMS Ultra v AUDI CENTRE BRATISLAVA, v Dúbravke.

Víťazi pretekov Majstrovstiev sveta a legendárnych pretekov 24.hod Le Mans zverili svoje pretekárske špeciály medzi jednotlivými pretekmi na Slovakia Ringu a na portugalskom Algarve do „rúk“ slovenského Audi Centra Bratislava.

Audi Centrum Bratislava

#Audi Centrum Bratislava

AUDI CENTRUM BRATISLAVA v Dúbravke je jediné originálne Audi Centrum v Bratislave.
Celý koncert pripravy sa odohrával „live“ pred zrakmi zákazníkov a hostí Audi Centra Bratislava. O šikovnosti slovenských mechanikov sa už toho popísalo veľa. A takéto ocenenie je jedno z najhodnotnejších, aké Audi dealer vie získať. Motor šport neodpúšťa neprofesionalitu, a zvlášť tento najúspešnejší tím AUDI v Európe pre R8 LMS Ultra, je známy svojou dokonalosťou prípravy svojich vozidiel.

Audi Centrum Bratislava

Audi Centrum Bratislava

#Audi Centrum Bratislava

Štyri nádherné a rýchle Audi R8 LMS Ultra v hodnote bezmála 2 miliónov eur prišli na Harmincovu ulicu v Bratislave priamo zo Slovakia Ringu. V rámci víkendu špičkovej Blancpain GT Series patrili tieto karbónové krásky k najrýchlejším. Tri z nich sa dokonca postavili na pódium, takže v belgickom pofesionálnom tíme vládne popri náročnom repasovaní dobrá nálada. V prestávkach si dokonca mechanici priamo v priestorovo veľkorysých dielňach zvyknú zahrať futbal, druhý najobľúbenejší šport medzi týmito fanatikmi.

Každá súčiastka špeciálov Audi R8 s 580-timi konskými silami pod kapotou, s desať valcovým, 5,2 litrovým motorom, bola postupne demontovaná, vyčistená, skontrolovaná a v prípade potreby aj vymenená. Výmenám sa nevyhli ani celé časti karbónovej karosérie.

Práce bežne plánované na dva týždne sa v AUDI CENTRE BRATISLAVA podarilo úspešne dokončiť v priebehu 48 hodín nepretržitej práce profesionálov z tímu WRT, v spolupráci so slovenskými kolegami.

Portugalčan César Ramos s Belgičanom Laurensom Vanthoorom zvíťazili v Kvalifikačných pretekoch na Slovakia Ringu v sobotu, na druhý deň v hlavných pretekoch sa po skvelom závere dostalo na pódium Audi s posádkou René Rast (GER) a Enzo Ide (BEL). Audi Centrum Bratislava svojim kolegom z Belgicka držalo palce a k úspechu blahoželá. Veríme, že ďalšie poháre pribudnú už v nasledujúcich pretekoch v portugalskom Algarve.

Pridaj komentár