KL Racing

KL Racing dobil Slovakia Ring so spokojnými partnermi

Pätorka špičkových jazdcov, perfektná rally technika, množstvo partnerov tímu, ale aj divákov, kamarátov a známych. Taká bola súťaž BOSS Auto Show 2015 pre slovenský KL Racing Rally Team.

KL Racing

„Tohtoročná Auto Show bola asi najlepšia zo všetkých, ktoré sme doteraz absolvovali. Na jej štart sme sa postavili s pätorkou špičkových jazdcov a perfektne pripravenou technikou. Už v priebehu piatkového dopoludnia, počas testovacích jázd sa nám podarilo povoziť takmer sedemdesiatku partnerov a kamarátov. Počas súťaže to bolo ďalších skoro dvadsať. Navyše vyšlo nádherné, slnečné počasie, čo samozrejme tiež prispelo k perfektnej nálade, ktorá v našom KL Racing Rally Teame vládla. Pri tomto nápore návštev by sa mohlo zdať, že sme nič iné nerobili, iba nasadali a vysadali ľudí z áut, opak je však pravda. Tento rok bol naozaj dobre postavený harmonogram súťaže a tak sme mali možnosť s každou našou návštevou sa v klude pozhovárať, ale aj ponúknuť ju jedlom, či pitím. BOSS Auto Show 2015 splnilo presne cieľ, ktorí sme od tejto súťaže očakávali,“ opísal dva dni na Slovakia Ringu manažér KL Racing Rally Teamu Marek Lokaj.

KL Racing

KL Racing

KL Racing

V súťažných vozidlách, z ktorých trojica niesla názov Subaru, jedno Škoda a jedno Mitsubishi sa počas súťaže množstvu divákov, ktorí sa na Slovakia Ringu zišli, predstavili naozaj špičkový jazdci. Či už to bol najznámejší slovenský okruhový jazdec Štefan Rosina, alebo špičkový rally jazdci Tomáš Kukučka, Jaromír Tomaštík, Jan Sýkora a Pavol Cireň. Jedno mali všetci spoločné, súťaž si poriadne užívali, súťažné vozidlá posielali „dverami dopredu“ všade kde to len šlo a spoločne bavili nielen svojich navigátorov, ale aj celý Slovakia Ring. A presne o to pri podujatí BOSS Auto Show išlo.

KL Racing

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jakub Rovný

Pridaj komentár