RUFA SPORT

RUFA SPORT s Grzybom a Fordom Fiesta R5 do Sosnovej

Iba týždeň po poslednom slovenskom rally podujatí, ktorým bola BOSS Auto Show 2015, sa k slovu dostáva tradičné Setkání mistrů v Sosnovej. Tak ako v minulosti, ani teraz medzi štartujúcimi nebude chýbať slovenský RUFA SPORT Team.

RUFA SPORT

V poradí už XIV. Global Assistance Setkání mistrů, sa bude konať v dňoch 21.-22.11.2015 v Sosnovej. Toto podujatie absolvuje štvornásobný slovenský rally majster, RUFA Šport Team spoločne s jazdcom Grzegorzom Grzybom a vozidlom Ford Fiesta R5. Diváci, ktorí sa prídu do Sosnovej v priebehu nadchádzajúceho víkendu, budú mať možnosť popri Grzybovi na podujatí Setkání mistrů v Sosnovej sledovať aj niekoľko ďalších špičkových rally jazdcov. Patrí sem určite aj legendárny Fín Markku Alén, ktorý už v roku 1978 dosiahol na titul svetového šampióna.

„Myslím si, že aj v tomto roku budeme v Sosnovej svedkami veľmi pekných súbojov, takých aké tu zažívame každý rok. Grzegorz, ako je to u nás už zvykom, bude v Sosnovej striedať spolujazdcov, pričom jeho jazdu si priamo z vozidla budú mať možnosť užiť niektorí partneri RUFA Šport Teamu, ale aj naši kamaráti, či ľudia, ktorí nám v našej snahe pomáhajú. Toto je jedna z foriem ako sa im chceme poďakovať za ich pomoc počas celej, pre nás opäť veľmi úspešnej sezóny,“ vysvetlil manažér RUFA Šport Teamu, Ľubomír Kleman.

RUFA SPORT

Podujatie XIV. Global Assistance Setkání mistrů odštartuje v dňoch 21. – 22.novembra 2015 na autodrome Sosnová. V sobotu sú plánované voľné jazdy, na nedeľu je pripravený program v rámci ktorého sa budú konať merané jazdy, ale aj sprievodný program, exhibície, či autogramiáda.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Tomáš Mansfeld

Pridaj komentár