RUFA SPORT

RUFA SPORT v Prahe s Grzybom aj Kostkom

RUFA SPORT v jesennom období žije intenzívnym rally športom. Po Auto Show a Setkání Mistrů sa tretíkrát po sebe predstaví na rally súťaži opäť. Tentoraz to bude v rámci Pražského Rallysprintu.

RUFA SPORT

XXI. TipCars Pražský Rallysprint odštartuje v hlavnom meste Českej republiky, v Prahe v dňoch 27. – 28.novembra 2015. Na jeho štart sa postaví takmer šesťdesiatka súťažiacich medzi ktorými, ako sme si zvykli už v minulosti, nebude chýbať ani štvornásobný absolútny slovenský rally šampión, RUFA SPORT Team, ktorý sa na štart postaví hneď s dvoma špičkovými posádkami. Jednou z nich bude poľská posádka Grzegorz Grzyb – Robert Hundla a Škoda Fabia R5, druhou česká posádka Tomáš Kostka – Ladislav Kučera, ktorí sa divákom v Prahe predstavia s Fordom Fiesta RS WRC.

„Do Prahy celý náš tím chodí rád, máme množstvo kamarátov a partnerov. V tomto roku ideme rovnako ako v minulom roku s dvoma posádkami. Obe v priebehu tohtoročnej sezóny pre náš tím priviezli množstvo ocenení, či už to bolo v rámci slovenských, či poľských rally majstrovstiev na strane Grzyba s Hundlom, ale aj výborná reprezentácia RUFA SPORT Teamu zo strany Tomáša Kostku v Českej reúublike. Pražský Rallysprint je pre náš tím rovnako dôležitým podujatím ako napríklad Auto Show na Slovakia Ringu, či Setkání mistrů v Sosnovej, keďže partnerov nášho tímu tvoria spoločnosti z celého bývalého Československa. V minulom roku tu Tomáš Kostka dosiahol na tretie miesto absolútneho poradia a Grzegorz Grzyb na piate miesto v absolútnom poradí, ale aj víťazstvo v triede 2. Ak by sa im tento výsledok podarilo zopakovať, budem spokojný,“ opísal svoje pocity manažér RUFA SPORT Teamu, Ľubomír Kleman.

RUFA SPORT

Miestom konania XXI. TipCars Pražský Rallysprint bude okolie strahovského štadiónu, pričom štart je naplánovaný na sobotu 28.11.2015 o 9:20 hodine a cieľ súťaže bude v ten istý deň o 15:15 hodine.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jakub Rovný

Pridaj komentár