KM Racing Slovakia

KM Racing Slovakia v Prahe opäť s Kúrkom a Mini WRC

KM Racing Slovakia bude v rámci XXI. TipCars Pražský Rallysprint reprezentovať posádka Tomáš Kúrka – Milan Škubník s vozidlom Mini John Cooper Works WRC.

KM Racing Slovakia

Po tom, čo väčšinu slovenskej rally sezóny, ale aj vybratých českých rallysprintov absolvoval slovenský KM Racing Slovakia v spolupráci s českou posádkou Tomáš Kúrka – Milan Škubník a ich vozidlom Mini John Cooper Works WRC, v rámci posledného slovenského podujatia ich vymenil za Silvestra Mikulaštíka a Škodu Octavia WRC. Teraz, v rámci podujatia XXI. TipCars Pražský Rallysprint bude KM Racing Slovakia Team opäť reprezentovať spomínaná dvojica jazdiaca na Mini WRC.

„Ono to možno tak vyzerá, že sme Tomáša s Milanom zamenili za Silvera a jeho Škodu Octavia WRC, ale pravda je taká, že v termíne BOSS Auto Show 2015 z pracovných dôvodov Tomáš s Milanom nemohli na Slovakia Ringu štartovať. Preto vznikla tá zmena. Teraz v Prahe je už všetko po starom,“ vysvetlil Marek Krupica, manažér KM Racing Slovakia.

KM Racing Slovakia

K slovu sa samozrejme prihlásil aj jeho kolega, rovnako manažér tímu, Ivan Mutňanský: „Do Prahy sa všetci už veľmi tešíme. Toto podujatie, snáď aj tým, že sa koná v hlavnom meste Českej republiky, býva veľmi dobre jazdecky, ale aj divácky obsadené. Pri pohľade do zoznamu prihlásených figuruje niekoľko vozidiel špecifikácie WRC, z ktorých jedno pôjde aj vo farbách nášho KM Racing Slovakia Teamu, čo ma naozaj teší.“

Podujatie XXI. TipCars Pražský Rallysprint odštartuje v dňoch 27. – 28.11.2015 v Prahe, v okolí strahovského štadióna. Ostrý štart súťaže je plánovaný na sobotu 28.11.2015 o 9 hodine 20 minúte, pričom prvú súťažnú posádku budú mať možnosť diváci privítať na cieľovej rampe o 15 hodine 15 minúte.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jakub Rovný

Pridaj komentár