KL Racing Team

KL Racing Team ide dobiť Prahu s troma posádkami

V rámci posledného slovenského rally podujatia, sa KL Racing predstavil na Slovakia Ringu s pätorkou súťažiacich. Na Pražskom Rallysprinte ich bude trojica.

KL Racing Team

Ak by sme sa na trojicu súťažiacich, ktorí budú slovenský KL Racing Rally Team reprezentovať v rámci podujatia XXI. TipCars Pražský Rallysprint, pozreli z pohľadu vozidiel, prvenstvo tu samozrejme musíme dať dvojici Slovákov, Tomášovi Kukučkovi s Radovanom Moznerom mladším, keďže táto dvojica sa divákom v Prahe predstaví rovnako ako pred dvoma týždňami na BOSS Auto Show 2015 so Subaru Impreza WRC.

Druhou v rade bude česká posádka David Suchařípa – Petr Nečas, ktorým ako súťažné náradie poslúži Subaru Impreza WRX STi N12. Jazdca Davida Suchřípu mali možnosť slovenskí diváci sledovať priamo v akcii pri minuloročnej Auto Show na Slovakia Ringu.

Hovorí sa, do tretice všetko dobré a presne tretím vozidlom ktoré bude KL Racing Rally Team v Prahe reprezentovať bude Renault Clio RS, za volant ktorého sa posadí známy český herec Lukáš Langmajer. Pravé sedadlo spolujazdca zase obsadí jeho sympatická a hlavne veľmi manželka, Lucie Langmajerová.

KL Racing Team

Na podujatí XXI. TipCars Pražský Rallysprint samozrejme nebude chýbať ani manažér slovenského KL Racing Rally Teamu, Marek Lokaj: „Pražský rallysprint je už takou klasikou v našom tíme, ktorú sa snažíme každoročne absolvovať. Podujatie patrí do kategórie voľných, čo znamená, že sa tu neboduje a jazdci tak majú možnosť naplno zabávať prítomných divákov, ktorých sa v Prahe každoročne zíde neskutočné množstvo. Samozrejme, aj na takomto podujatí funguje časomiera zachytávajúca každú desatinu sekundy. Nám však viac ide o spomínané zabavenie divákov, ale keby sa náhodou podarilo niektorej z našich posádok dobré umiestnenie, vôbec nebudem proti.“

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jakub Rovný, František Dušek

Pridaj komentár