RUFA SPORT

RUFA SPORT v Slušoviciach opäť najrýchlejší

Druhé víťazstvo v rade v rámci Mikuláš Zaremba Rally Slušovice zaznamenal slovenský RUFA SPORT Team.

RUFA SPORT

Päť rýchlostných skúšok, päť víťazstiev. Taká je bilancia posádky Tomáš Kostka – Ladislav Kučera, ktorá spoločne s vozidlom Ford Fiesta RS WRC reprezentovala slovenský RUFA SPORT Team, štvornásobného slovenského absolútneho rally šampióna. Samozrejme, po takomto výkone je jasné, že Tomáš s Ladislavom sa stali aj absolútni víťazi podujatia Mikuláš Zaremba Rally Slušovice 2015, pričom sa im podarilo zopakovať minuloročné víťazstvo na tejto súťaži.

„Sme radi, že sa nám podarilo minuloročné víťazstvo opäť obhájiť. Bola to nádherná bodka za rally sezónou, všade bolo množstvo divákov, vládla tu výborná atmosféra. Technika, ktorú pripravuje Wevers Motorsport celý deň fungovala perfektne. Nemali žiadne problémy, tak sme si perfektne zajazdili. Čo sa týka trate, organizátor ju pripravil napriek menšej dĺžke poriadne náročnú, v mnohých miestach aj poriadne zablatenú a šmykľavú,“ zhodnotil súťaž Tomáš Kostka.

RUFA SPORT

S výbornou náladou zo Slušovíc odchádzal aj manažér RUFA SPORT Teamu, Ľubomír Kleman: „Bola to nádherná súťaž a perfektné ukončenie tohtoročnej rally sezóny. Som rád, že sa Tomášovi s Ladislavom podarilo vyhrať. Ich náskok pred najbližšou konkurenciou v cieli bol takmer štyridsať sekúnd a pri dĺžke trati tridsať kilometrov si dovolím tvrdenie, že vyhrali o svetelné roky. Moje poďakovanie patrí nielen posádke, či mechanikom Wevers Motorsportu za perfektnú prípravu Fordu Fiesta RS WRC, ale aj partnerom RUFA SPORT Teamu za celoročnú podporu. Náš tím ešte čaká tlačová konferencia v Kart One Aréne a až potom uzavrieme tohtoročnú sezónu v rally.“

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Team

Pridaj komentár