KL Racing

KL Racing s Rosinom, Kukučkom, Tomaštíkom a Cireňom 7 krát na AUTO SHOW

Množstvo rally tímov už po siedmykrát využje novembrovú AUTO SHOW nielen na súťaženie, ale aj posedenie s partnermi, priateľmi a známymi, či ich pohostením. Inak to nie je ani v KL Racing Rally Teame.

KL Racing

Ten sa predstaví aj na tohtoročnej KESKOMOBILE AUTO SHOW v dňoch 11.-12.11.2016 so štvoricou jazdcov, ktorí už tradične okrem stretnutí s partnermi tímu, týmto ľuďom aj v praxi ukážu, ako chutí rally disciplína priamo z kokpitu súťažného vozidla. Aby všetko fungovalo tak ako má, o pohodu, ale aj nové o nové zážitky pre vybraných „spolujazdcov„ sa postará štvorica špičkových jazdcov.

Prvým z nich bude jeden z najlepších slovenských okruhových jazdcov, Štefan Rosina. Ten sa nielen partnerom, ale aj divákom AUTO SHOW predstaví rovnako ako v minulých rokoch v spolupráci so Škodou Fabia WRC.

KL Racing

Druhým jazdcom KL Racing Rally Teamu, ktorý si vyskúša ako chutí rally trať na pretekárskom okruhu, ale aj jeho obslužných komunikáciách, či šotoline bude Tomáš Kukučka. Ten počas tohtoročnej sezóny štartoval so Škodou Fabia R5 a inak tomu nebude ani teraz.

Spoza rieky Morava viac krát, nielen v tohtoročnej sezóne, reprezentoval slovenský tím Jaromír Tomaštík, ktorého meno je už dlhé roky výsostne späté so značkou Subaru. Ani teraz Jardo túto značku nezradí a na KESKOMOBILE AUTO SHOW sa predstaví s technikou v podobe Subaru Impreza WRC.

KL Racing

Posledným jazdcom, ktorý oproti „normálnej“ sezóne vymení techniku bude Pavol Cireň, pričom partnerom, ale aj fanúšikom KL Racing Rally Teamu predsaví svoju jazdu v Mitsubishi Lancer EVO IX.

„Som rád, že opäť sa uvidíme na AUTO SHOW a to nielen s divákmi nášho tímu, ale aj našimi partnermi, ktorým aj takouto formou chceme poďakovať za podporu. Vybrali sme na toto podujatie asi najlepšie čo v našom tíme máme. Verím, že podujatie na SLOVAKIA RINGU bude rovnako úspešné ako bolo v minulosti,“ zhodnotil Marek Lokaj, manažér KL Racing Rally Teamu.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jozef Pisch, Jakub Rovný

Pridaj komentár