RUFA SPORT

RUFA SPORT štartuje posezónne podujatia na Auto Show

Osem víťazstiev z deviatich možných. Tak takáto bilancia sa podarila v rámci Auto Show doposiaľ iba jedinému tímu a to slovenskému RUFA SPORT Teamu a jeho súťažným posádkam.

RUFA SPORT

Teraz nás čaká jubilejná, 10. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2019. Zoznam prihlásených v tomto roku sľubuje nesmierne tesné a poriadne napínavé súboje, pričom štartové pole je doslova nabité vozidlami špecifikácie R5, či WRC a adeptov na víťazstvo je hneď niekoľko. Medzi nich samozrejme patrí aj posádka spomínaného RUFA SPORT Teamu, ktorú tvorí dvojica hrdiaca sa tohtoročným titulom vicemajstrov Slovenska v rally, čiže Grzegorz Grzyb a Jakub Wróbel. Samozrejme RUFA SPORT Team sa bude zo všetkých síl zabojovať aj v rámci jubilejnej 10. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2019.

RUFA SPORT

Podujatie Auto Show máme radi a máme tu neskutočnú bilanciu. Z deviatich možných pokusov naše posádky brali osem víťazstiev. Toto je myslím absolútny rekord čo sa slovenských rally podujatí týka a samozrejme by som bol nesmierne šťastný, keby sa našej posádke podarilo vyhrať aj v rámci jubilejného, desiateho ročníka. To však je dnes ešte vo hviezdach, tak nechcem predbiehať. Podstatné je to, že nás navštívia partneri a priatelia. Chceme sa im aj touto formou poďakovať za podporu, pohostiť ich a niektorých Grzegorz aj zvezie v Škode Fabia R5 s ktorou bojoval na súťažiach počas celej sezóny. Auto Show zároveň štartuje aj našu posezónnu sériu súťaží. Verím tomu, že všetko dopadne fajn a my, ale aj naši partneri budú spokojní,“ povedal pred podujatím manažér RUFA SPORT Teamu, Ľubomír Kleman.

RUFA SPORT

Podujatie 10. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2019 odštartuje ako posledné podujatie sezóny automobilových športov na Slovensku v aktuálnej sezóne. Stane sa tak na Slovakia Ringu v dňoch 21.- 22.11:2019. Kto sa stane víťazom tohto jubilejného ročníka sa dozvieme 22.11.2019 po 16:00 hodine.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Tibor Szabosi, Jozef Pisch

Pridaj komentár