STING Motorsport

Užili sme si to, tvrdia chlapci zo Sting Motorsportu

Ani premenlivé podmienky a nie najlepšie počasie nezabránili tímu STING Motorsport aby si vychutnali desiaty ročník Auto Show na Slovakia Ringu.

STING Motorsport

V dobrej pohode a nálade sa tím STING Motorsport stretol so svojimi partnermi, priateľmi a fanúšikmi na Auto Show, ktorá sa už desiatykrát konala na Slovakia Ringu. Popradský tím poslal na trať dve nádejné posádky, ktoré svojou prítomnosťou podporili aj Rišo a Robo Čechovci. „Napriek nie najvhodnejšiemu termínu a počasiu sa na trati zišlo naozaj dosť posádok a divákov. Myslím, že cieľom bolo vychutnať si to a to sa azda aj podarilo,“ s úsmevom vraví šéf tímu Robert Čech. „My sme prišli povzbudiť naše posádky a stretnúť sa s priateľmi a partnermi. Aj posedieť a podebatovať treba, keďže počas roka toho času na podobné aktivity nie je. Mám radosť, že chlapci ukázali potenciál a dobre si zajazdili.

STING Motorsport

Nadšenie z jazdy na Slovakia Ringu neskrýval ani nádejný Majo Sucháč, ktorý si spolu z Adamom Leško zajazdili na vozidle Opel Adam Cup. „Jáááj, som skutočne maximálne spokojný s autom. Bol to super zážitok a veľmi sme si to užili,“ radoval sa 19-ročný mladík z Rimavskej Soboty. „Podmienky síce neboli práve ideálne. Ani sucho, ani mokro. Po obidva dni sa furt šmýkalo a mal som aj nejaký výletík mimo trať. Už v prvej jazde sme dali pekný čas, čo mal len povzbudilo a dobre sme odjazdili aj tú druhú jazdu. Na sekvenciu som si už zvykol a neviem sa už dočkať ďalších kilometrov v tomto super autíčku.“ Okrem dvoch súťažných jázd však mali posádky aj iné povinnosti. Povozili partnerov, mechanikov a kamarátov, ktorí ich celú sezónu podporovali. „Atmosféra bola príjemná. Ľudia fandili a neraz som videl mávajúce ruky. Povzbudila nás aj podpora z tímu, keď Robo s Rišom nám držali palce a dávali dobrú spätnú väzbu. Bolo to super! Som za to vďačný.

STING Motorsport

Druhá posádka v zložení Rolo Pecuch a Viktória Dudášová nesklamala divákov svojou jazdou na rozkývanom VAZ-e 2107. „Nemysleli sme na čas. Prišli sme sa dobre povoziť a urobiť radosť aj kamarátom a mechanikom,“ vraví Moldavčan. „S autom sme nemali problémy. Dávali sme si však pozor na motor, ktorý už nie je v najlepšej kondícii. Na tretiu jazdu, ktorá sa nemerala, sme potom obuli sériové letné pneumatiky a pekne sme sa vyšmýkali. Potešilo nás tiež, že v tej druhej meranej jazde sme si zlepšili čas až o štrnásť sekúnd. Bolo to fajn. Vďaka všetkým zo STING Motorsportu za túto príležitosť.

Zdroj: Ľuboš Kašický / Foto: Tibor Szabosi

Pridaj komentár