Aries Racing

Aries Racing, Cireň a Švec druhí v triede 3 na Auto Show

Aries Racing a jeho súťažná posádka Pavol Cireň – Erik Švec v rámci 11. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2020 dojazdili na druhom mieste v triede 3.

Aries Racing

Auto Show na Slovakia Ringu je podujatie, ktoré síce nie je započítavané do žiadneho šampionátu, napriek tomu je súťažiacimi veľmi obľúbené. A nie iba zo Slovenska, ale aj okolitých krajín. Rovnako, ak sa dá, Auto Show nevynechá ani slovenský pretekár Pavol Cireň. V prípade 11. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2020 sa predstavil v spolupráci s Aries Racing Teamom a vozidlom Mitsubishi Lancer EVO IX. Vedľa Paľa sa na sedačku spolujazdca posadil Erik Švec a ako naznačili aj výsledky z jednotlivých rýchlostných skúšok, zdá sa, že spomínaná spolupráca fungovala perfektne. Výsledkom bolo druhé miesto v triede 3.

Aries Racing

S Erikom sa poznáme v podstate od mala, navyše sme spolu chodili aj do školy a v aute, aj keď civilnom sme prežili nesmierne veľa času. Samozrejme sme obaja „rally pozitív“ a tak aj niekedy vyzerali naše jazdy do, či zo školy. V rámci Auto Show som oslovil Erika na spoluprácu a zdá sa, že to fakt zafungovalo. Jazdilo sa mi perfektne, Erikovi ako spolujazdcovi som veril, auto bolo rovnako špičkovo pripravené a tak sa samozrejme dostavil aj výsledok. Chcel by som poďakovať všetkým partnerom Aries Teamu za podporu, mechanikom za prípravu auta a zvlášť Erikovi za príjemnú atmosféru v aute, ako aj špičkovo zvládnutú robotu spolujazdca. Musím povedať, že takto dobre som si už dlho nezajazdil,“ povedal Pavol Cireň po podujatí.

Aries Racing

To, kde budeme mať možnosť sledovať Paľa Cireňa nabudúce ešte v tomto momente nie je úplne jasné. V prípade Erika je to úplne iné, ten sa predstaví po boku svojho brata Kamila už o dva týždne v rámci posledného kola Majstrovstiev Slovenska v rally 2020.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Tibor Szabosi

Pridaj komentár