LUNA Racing

LUNA Racing a Kekeňák brali na Auto Show víťazstvo v triede

Víťazstvom súťažnej posádky v triede 11 sa skončilo účinkovanie LUNA Racing Teamu na podujatí 11. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2020.

LUNA Racing

Marián Kekeňák spoločne so Zdenkom Bystránom absolvovali 11. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2020 na vozidle Ford Fiesta Proto. Napriek faktu, že Auto Show je už od jeho vzniku je zaradené do kalendáru Slovenskej asociácie motoristického športu ako voľné podujatie, prítomné súťažné posádky tu jazdia na čas a tým pádom „na doraz“. Inak tomu nebolo ani v tomto roku a medzi súťažiacimi sa posádka LUNA Racing Teamu absolútne nestratila. V cieli jej totiž patrilo víťazstvo v poriadne nabitej triede 11.

LUNA Racing

Výborne sme si zajazdili a aj s dosahovanými časmi som bol nadmieru spokojný. O víťazstvo nám ani tak veľmi nešlo, skôr som chcel Auto Show využiť na nastavenie Fordu Fiesta Proto na posledné kolo Majstrovstiev Slovenska v rally, ktoré odštartuje rovnako na Slovakia Ringu. To sa podarilo, navyše sme brali aj poháre za víťazstvo v triede 11. Naša vďaka patrí LUNA Racing Teamu za možnosť absolvovať toto podujatie, dúfam, že všetci budú spokojní,“ povedal po podujatí 11. KESKO MOBILE AUTO SHOW 2020 Marián Kekeňák.

LUNA Racing

S takýmto výsledkom samozrejme boli spokojné aj spoločníčky LUNA Racing s.r.o., Klaudia Bednárová a Lucia Takáčová : „Víťazstvo samozrejme poteší vždy a Mariánovi a Zdenkovi sa toto podarilo. Samozrejme sme spokojné aj s tým, že sa chalanom podarilo nastaviť auto na nadchádzajúcu majstrovskú rally, kde sa pokúsia rovnako kvalitne zabojovať.

Spomínané posledné kolo Majstrovstiev Slovenska v rally 2020 sa uskutoční v dňoch 4. – 6.12.2020, pričom súťažné trate budú „namotané“ opäť v rámci areálu pretekárskeho okruhu Slovakia Ring.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jozef Pisch

Pridaj komentár