Bohatý program Igora Drotára aj po Autoshow.

Nabitý pretekársky program Igora Drotára tento rok pokračoval 5. Autoshow na okruhu Slovakia Ring 8. a 9. novembra. Čakajú ho však ešte štyri zaujímavé víkendy za sebou, spojené s jeho milovaným automobilovým športom.

_MG_0493

Autoshow bola tiež stretnutím priateľov a známych po ukončení sezóny. Napokon stretlo sa tu až 70 posádok nielen z rally, a nielen zo Slovenska. Čo pre Igora, ktorý si vzal so sebou aj spolujazdca Vlada Bánociho, táto akcia znamenala? „Autoshow, tak ako každý rok, bola veľmi dobrá akcia. Stretli sa tu mnohí priatelia, no najmä skvelé autá a skvelí jazdci. Skúpe nebolo ani počasie. Zajazdil som si dobre, no predovšetkým sme konečne opravili chybu v elektronike, ktorá nás sužovala od septembrovej Rally Košice. Skončil som síce na 8. mieste, no veľmi sa tomu teším aj preto, že som jazdil po predpísanej trati, ako bolo prikázané; neskracovali sme si a nehľadali iné skratky, na dosiahnutie lepšieho času. Teraz sa už teším na slávnostné odovzdávanie cien v Nitre túto sobotu. Je to takým zadosťučinením za celú náročnú sezónu a motivácia do tej ďalšej. Potom nás čakajú ešte tri súťažné víkendy za sebou v Česku, na čo sa už teraz veľmi teším,“ dodáva Igor na záver.

_MG_0757

Tými podujatiami budú Setkání mistrů v Sosnovej (22.-23.11.), Pražský Rallyšprint (29.11.) a Mikuláš Zaremba Rally v Slušoviciach (6.12.).
TS: Martin Trenkler/RPM

Pridaj komentár