B.R.T. Racing po Košiciach: Nič nekončí, všetko len začína!

41. Rally Košice predstavila veľký počet silných posádok zo Slovenska a okolitých krajín. Náročná dvojdňová súťaž ešte stále nenašla svojho celkového víťaza (kvôli podanému protestu), no vypýtala si tiež svoju daň z rýchlosti: medzi veľké množstvo vypadnutých posádok patrila aj dvojica tímu B.R.T. Racing Lukáš Matěna so spolujazdcom Lukášom Šintalom.

B.R.T. Racing

Posádka Mitsubishi Lancer EVO IX štartovala na košickej rally po prvýkrát v bielo-modrých farbách tímu B.R.T. Racing. Ich hlavnou úlohou bolo vzájomné spoznávanie sa, ako aj spoznávanie výkonného vozidla triedy č. 3. Až 140 km náročných skúšok si však vypýtalo svoje: okrem množstva technických porúch autá nezriedka končili medzi stromami. Postupné pridávanie v zradných úsekoch si napokon vypýtalo svoju obeť v podobe „výletu do lesa“ aj u posádky Matěna/Šintal, a to až na predposlednej skúške. Košicami sa však nič nekončí, iba začína. Ich program v spojení s B.R.T. Racing pokračuje ďalej na Tríbeči, ako aj po aktuálnej sezóne MSR.

B.R.T. Racing

Matej a Peter Krišandovci na Seate Ibiza skončili na Rally Košice v Slovenskom rally pohári na celkovo 3. priečke.

Tím B.R.T. Racing poteší najbližšie divákov počas Veľkej ceny Slovenska pretekov automobilov na okruhu, a to už túto nedeľu na SLOVAKIA RINGU. Počas výnimočnej exhibície monopostu formuly 1, ale aj ďalších skvelých strojov, predvedie B.R.T. Racing stále jedinečnú Škodu Fabia S2000. Za jej volant sa posadí talentovaný český pretekár Mirek Jakeš. To všetko 23. augusta v obedňajších hodinách na okruhu SLOVAKIA RING.

Zdroj: B.R.T. Racing /Foto: Szabosi/autosportfoto.sk

Pridaj komentár