RUFA SPORT

RUFA-cky Simone Tempestini opäť úspešne v JWRC

Na práve skončenej Neste Oil Rally Finland 2016 dojazdil bývalý jazdec slovenského RUFA SPORT Teamu na druhom mieste v rámci FIA Junior World Rally Championship.

RUFA SPORT

Po úspechu na PZM Rally Poland, kde oslávila talianska posádka Simone Tempestini – Giovanni Bernacchini víťazstvo v rámci šampionátu JWRC, pokračovala v úspechoch aj na práve ukončenej Neste Oil Rally Finland. Tu dojazdil Simone, bývalý jazdec RUFA SPORT Teamu spoločne so spolujazdcom Giovannim Bernacchinim na Citroëne DS3 R3T Max na druhom mieste absolútneho poradia šampionátu FIA Junior World Rally Championship.

RUFA SPORT

„Neskutočne rád sledujem výkony bývalých jazdcov slovenského RUFA SPORT Teamu. Som rád, že aj vďaka nášmu tímu, kde odjazdili určitý počet ostrých kilometrov, sa im darí aj v rámci svetového šampionátu. Súboj vo Fínsku bol veľmi zaujímavý a vyrovnaný, veď Simone s Giovannim skončili iba 5,6 sekundy za prvým miestom. Verím, že Simone Tempestini sa opäť predstaví v budúcnosti v našom RUFA SPORT Teame,“ zhodnotil manažér RUFA SPORT Teamu, Ľubomír Kleman.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: RUFA SPORT Team

Pridaj komentár