KL Racing Rally Team

KL Racing Rally Team a jeho partneri si poriadne užili zablatenú AUTO SHOW

Novembrové podujatie na Slovakia Ringu odštartovalo už siedmykrát v rade. Na jeho štarte, rovnako už po siedmykrát nechýbal ani slovenský KL Racing Rally Team.

KL Racing Rally Team

Ten sa divákom KESKOMOBILE AUTO SHOW predstavil hneď so štvoricou jazdcov. Rovnako ako v minulosti medzi nimi hviezdil aj jeden z najlepších slovenských okruhových jazdcov, Štefan Rosina, ktorý aj v tomto roku usadol do jeho obľúbenej Škody Fabia WRC.

Druhým hviezdnym jazdcom bol Tomáš Kukučka. Na Auto Show, rovnako ako na celú tohtoročnú sezónu, použil Škodu Fabia R5. S týmto autom je už Tomáš poriadne zohratý a aj na Slovakia Ringu dokazoval, že mu sadlo ako uliate.

KL Racing Rally Team

Počas niekoľkých rally súťaží na Slovensku reprezentoval KL Racing Rally Team aj Jaromír Tomaštík na Subaru Impreza WRC a inak tomu nebolo ani na Auto Show. Pohľad na Jaromíra naznačoval, že mokro a blato na rýchlostných skúškach sa mu naozaj páči.

Posledným jazdcom KL Racing Rally Teamu bol na podujatí Pavol Cireň. Ten sa po sezóne v Honde Civic TypeR na Auto Show predstavil rovnako ako v minulom roku s vozidlom Mitsubishi Lancer EVO IX.

Možno v tomto momente niektorí čitatelia rozmýšľajú prečo neustále hovoríme iba o jazdcoch. Z jednoduchého dôvodu. Na podujatí KESKOMOBILE AUTO SHOW nemuseli jazdci na trať zo sebou do auta vziať svojich klasických spolujazdcov, ale mohli sa s nimi zviesť aj partneri tímu, priatelia, či rodinný príslušníci. A práve tento fakt v KL Racing Rally Teame využili do hojnosti.

KL Racing Rally Team

„Na Auto Show sa vždy snažíme ukázať čo to vlastne rally je aj našim partnerom či známym priamo z kokpitu niektorého vozidla. Toto sme v plnej miere využili aj teraz, naši jazdci povozili počas piatka a soboty neskutočné množstvo ľudí. Samozrejme sme využili aj trochu volnejší program súťaže a všetkých sme náležite pohostili. Mali sme čas aj na nejaké rozhovory o tom, čo a ako ďalej. Súťaž bola dobre pripravená, škoda len nepriaznivého počasia, ale to už ani my, ani organizátor nevieme ovplyvniť. Chalani boli aspoň spokojný, keďže sa mohli na trati krásne šmýkať. Všetkým priateľom a známym, ktorí nás na Slovakia Ringu navštívili, by som chcel ešte raz poďakovať,“ povedal Marek Lokaj, manažér KL Racing Rally Teamu.

KL Racing Rally Team

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jozef Pisch

Pridaj komentár