RUFA SPORT

RUFA SPORT s Grzybom pokračuje na Setkání mistrů v Sosnovej

Po mimoriadnom úspechu, ktorý dosiahol slovenský RUFA SPORT Team na tohtoročnej KESKOMOBILE AUTO SHOW pokračuje už tento víkend podujatím Setkání mistrů 2016 v Sosnovej s Grzegorzom Grzybom a Škodou Fabia R5.

RUFA SPORT

Aktuálny poľský absolútny rally šampión, ale aj štvornásobný absolútny slovenský, čiže Grzegorz Grzyb spoločne so spolujazdcom Jakubom Wróbelom dojazdili na SLOVAKIA RINGU na druhom mieste absolútneho poradia, ale stali sa zároveň aj víťazmi triedy 2. Práve sem je totiž zaradené vozidlo Škoda Fabia R5 s ktorým sa Grzegorz predstaví aj v Sosnovej. To pochádza z dielní slovenského MM rallymotorsport a Grzyb sa s týmto autom predstaví na rally podujatí už tretíkrát. Po podujatí v Poľsku a na AUTO SHOW sa tak stane práve v Sosnovej.

RUFA SPORT

„Škoda Fabia R5 sa ukázala ako výborné auto, s ktorým sa Gzegorzovi darí. V Sosnovej na podujatí Setkání mistrů síce nejde o body, no je to podujatie, na ktorom sa stretnú majstri viacerých krajín. Grzegorz po štyroch slovenských absolútnych tituloch vybojoval v tohtoročnej sezóne prvýkrát v histórii aj poľský absolútny rally titul, čím nám všetkým urobil nesmiernu radosť. Právom tak do Sosnovej patrí a ako absolútnemu majstrovi sa mu patrí prísť aj s najnovším auto . Tým je v tomto momente Škoda Fabia R5. Na podujatí, v sobotu (19.11.2016), rovnako ako počas minulého víkendu na Slovakia Ringu povozí aj niektorých z našich partnerov, prípadne niekoho z našich najvernejších fanúšikov, ktorých, rovnako ako na Slovensku, máme množstvo aj v Čechách. V nedeľu (20.11.2016) prebehne samotná súťaž na ktorej, dúfam sa mu bude rovnako ako už viackrát v minulosti dariť,“ vysvetlil Ľubomír Kleman, manažér RUFA SPORT Teamu.

RUFA SPORT

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jozef Pisch

Pridaj komentár