Miki Čambal

Miki Čambal: „Ľutujem, že sme sa nedali na Auto Show nahovoriť skôr.“

Novembrová KESKOMOBILE AUTO SHOW okrem rekordného počtu prihlásených, ale aj iných novinkách zažila premiéru vozidiel Mazda MX5 v rámci rally súťaže. V jednom z nich sadol za volant Mojmír Čambal.

Miki Čambal

Nepríjemné, poriadne daždivé počasie nepraje vozidlám bez strechy. A presne medzi takéto patrí aj okruhová Mazda MX5, ktorej posádku v rámci KESKOMOBILE AUTO SHOW tvorila dvojica Mojmír Čambal – Mikuláš Borovský. Napriek nepriazni počasia sa dvojica poriadne zabávala a prítomných fanúšikov rally súťaží prekvapila peknou, ale zároveň rýchlou jazdou.

Miki Čambal

„Počasie tohto roku Auto Show veľmi neprialo. Keďže celý deň pršalo, stali sme sa terčom našich kamarátov, ktorí sa nás pýtali, či si namiesto pretekárskych kombinéz nechceme radšej obliecť neoprén na potápanie. Musím ich všetkých sklamať, v aute sme počas celej súťaže nemali ani kvapku vody. Mazda keď stála, bola pod stanom a keď sme jazdili všetka voda išla bokom. My sme si to naozaj perfektne užili a jediné čo ma trápi je fakt, že sme sa na absolvovanie Auto Show nedali nahovoriť už skôr. Máme za sebou novú skúsenosť, jazdiť po rally tratiach, ktoré boli naozaj dobre pripravené bolo super a nesmierne zaujímavé, ale navyše to bola aj neskutočná zábava. Všetkým, ktorí ešte váhajú, to môžem len doporučiť. My si už ďalšiu Auto Show určite nenecháme ujsť. Rád by som poďakoval organizátorom za perfektne pripravenú súťaž. Veľké uznanie patrí všetkým kameramanom a fotografom, ktorí zmokli ďaleko viac ako my. Rád by som aj vyslovil veľký rešpekt všetkým jazdcom,“ zhodnotil Miki Čambal.

Miki Čambal

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jozef Pisch

Pridaj komentár