KL Racing

Kukučka a KL Racing sa už po tretí krát tešili z Prahy

Medzi viac ako šesťdesiatkou štartujúcich v rámci XXI. TipCars Pražského Rallysprintu nechýbala ani posádka slovenského KL Racing Rally Teamu, Tomáš Kukučka a Peter Vejačka.

KL Racing

„Ja tu štartujem už po tretí krát. Predtým to bolo dva razy s vozidlom špecifikácie WRC, teraz je to so Škodou Fabia R5. Pre môjho spolujazdca Petra Vejačku je však Pražský Rallysprint novinka. Ako to už v Prahe chodí, o výsledok nám nejde, súťaž i chceme poriadne užiť a hlavne zabaviť divákov,“ vysvetlil úvodom Tomáš Kukučka.

Ako Tomáš povedal, tak sa aj stalo. Nádherná Škoda Fabia R5 s červenými diskami kolies jazdila bokom aj tam kde to veľmi nešlo. Aj na tvárach Kuka a Veja bolo vidieť, že si súťaž náramne užívajú.

KL Racing

„Bolo to výborné. V tomto roku vyšlo aj počasie, bolo nádherne slnečno, ale aj poriadna zima. Priznám sa, že som tak tajne, v kútiku duše dúfal, že bude padať sneh. Ten ja môžem. Nevadí, snáď nabudúce. Som rád, že okolo rýchlostných skúšok bolo množstvo divákov, je vidieť, že Praha si za tých dvadsaťdva rokov už na toto podujatie zvykla. Bolo nás pozrieť množstvo kamarátov a známych, prišli aj partneri KL Racing Rally Teamu, takže je to presne tak, ako to má byť,“ doplnil Tomáš po súťaži.

KL Racing

V Prahe samozrejme nemohol chýbať ani manažér KL Racing Rally Teamu, Marek Lokaj: „Pre mňa bola táto súťaž rovnako ako v minulosti veľkým zážitkom. Ten sa nám podarilo ešte zvýrazniť tým, že sme sa do Prahy celý tím vybrali nie autom, ale vlakom. Bola to neskutočná zábava, vlakom nešiel nikto z nás už mnoho rokov a poriadne sme si to užili. Som rád, že nás prišli povzbudiť aj partneri nášho tímu, ktorým aj touto cestou ešte raz ďakujem.“

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jozef Pisch

Pridaj komentár