Slovak National Hill Climb Team

Bérešovci s podporou Slovak National Hill Climb Teamu v Poprade s novinkou

Otec a syn Bérešovci spoločne so Slovak National Hill Climb Teamu nebudú mať ani nadchádzajúci víkend voľný. Po Moris Cup Jahodná sa obaja Jožkovia predstavia s podporou tímu na Rally Tatry v Poprade.

Slovak National Hill Climb Team

Víťaz oboch víkendových kopcových podujatí, ktoré dosiahol v rámci Moris Cupu na Jahodnej v rámci slovenského kopcového šampionátu, Jozef Béreš mladší mení počas nadchádzajúceho víkendu nielen disciplínu, ale aj techniku. Počas piatka a soboty sa divákom predstaví v jeho obľúbenej disciplíne na 44. Rally Tatry 2017 v Poprade. Samozrejme, že vo vozidle, ako sa na správneho rallystu patrí nebude sedieť sám, ale spoločnosť mu bude robiť spolujazdec Zoltán Répás.

O prekvapenie sa práve na spomínanej súťaži postará jeho otec, čiže Jozef Béreš starší. Ten premiérovo práve v Poprade predstaví dlho pripravovanú novinku, ktorou je Ford Sierra RS Cosworth. Sedačku spolujazdca rovnako ako na prvých dvoch kolách slovenského rally šampionátu aj v tomto prípade vyplní Vojtech Bačinský.

Slovak National Hill Climb Team

Diváci, ktorých sa každoročne v Poprade zíde niekoľko tisíc sa už určite tešia na nádherné prejazdy oboch Bérešovcov, ale aj na ich vzájomné súboje v boji s neúprosnou časomierou. Súťaž štartuje v piatok 26.5.2017 o 16:18 hodine a jej cieľ je plánovaný na sobotu 27.5.2017 o 15:00 hodine.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jozef Pisch

Pridaj komentár