Martin Juhás

Juhás z Jahodnej s plným bodovým prídelom

Plný počet bodov za dvojité víťazstvo v triede E1+2000/2WD si odviezol z Moris Cup Jahodná 2017 Martin Juhás a jeho BMW M3.

Martin Juhás

Štvrté a piate podujatie Majstrovstiev Slovenska pretekov automobilov do vrchu 2017 sa konalo na Jahodnej pri Košiciach. Na štarte nechýbal ani Martin Juhás a jeho čierne BMW M3 vo farbách MRM Motorsport Teamu. Spoločne súťažili nielen o čo najlepší výsledok v rámci absolútneho hodnotenia, ale hlavne o body do triedy E1+2000/2WD, ktorú nakoniec aj po oba dva dni pokorili. Ak k tomu pripočítame aj desiate a jedenáste miesto absolútneho slovenského poradia, treba jednoznačne hodnotiť, že aj tohtoročná Jahodná bola pre Martina úspešná.

„Bolo to dobré. Už v sobotu sa mi podarilo vylepšiť môj osobný najrýchlejší čas na tejto trati. Síce iba o pár tisícin, ale aj to poteší. V nedeľu sa mi oproti sobote podarilo opäť zlepšiť môj vlastný najrýchlejší čas a to takmer o sekundu. Ja už vlastne hľadám len moje hranice, keďže hranice auta už dávno poznám. To sa mi v prvej ostrej jazde v nedeľu aj skoro vypomstilo, keď som mal na trati veľmi veľkú krízu. Ale nič to, podarilo sa mi ju zvládnuť, iba som pri nej trochu zobudil traťových komisárov. Som tu a to je podstatné,“ povedal v cieli podujatia Moris Cup Jahodná 2017 Martin Juhás.

Martin Juhás

Nasledujúce podujatie, na ktorom budete mať možnosť opäť sledovať Martina Juhása a jeho BMW M3, sa bude konať začiatkom mesiaca jún v Šternberku.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jozef Pisch

Pridaj komentár