KL Racing na európsku Dobšinú s Kukučkom a Cireňom

Pre jazdcov KL Racing Rally Teamu je Dobšinský kopec poriadnou „srdcovkou“. Už štvrtý rok totiž tento jeden z najúspešnejších slovenských tímov toto TOP slovenské kopcové podujatie aj podporuje.

KL Racing

„Dobšinský kopec je jedno z najväčších motor športových podujatí na Slovensku a som naozaj rád, že ho môžeme podporovať. Jeho organizácia je na špičkovej úrovni a myslím si, že je to podujatie, ktoré robí dobré meno Slovensku v celej Európe,“ povedal úvodom Marek Lokaj, manažér KL Racing Rally Teamu.

Samozrejme, okrem podpory Dobšinského kopca sa KL Racing Rally Team tohto podujatia zúčastňuje aj aktívne, jazdecky. Inak tomu nebude ani v tomto roku a na štarte prestížneho podujatia budeme sledovať dvojicu jazdcov KL Racing Rally Teamu. Opäť Marek Lokaj: „Samozrejme, Dobšinský kopec je v našom tíme každý rok zaradený ako jedno z TOP podujatí, ktorého sa zúčastňujú aj naši jazdci. V tomto roku nás v Dobšinej bude reprezentovať dvojica s ktorou absolvujeme aj rally šampionát, čiže Tomáš Kukučka na Subaru Impreza WRC a Pavol Cireň na Renaulte Clio RS. Pri pohľade na zoznam prihlásených je jasné, že tak ako v minulosti, aj teraz sa na trati budú odohrávať veľké súboje, do ktorých sa bude chcieť zapojiť aj naše jazdecké duo, ktoré sem smeruje okrem absolvovania samotných pretekov aj poriadne otestovať techniku pred štvrtým kolom slovenského rally šampionátu, ktoré odštartuje nasledujúci víkend po Dobšinej. Dúfam, že organizátorom sa podarí opäť pripraviť nezabudnuteľné podujatie a našim jazdcom sa bude na trati dariť.“

KL Racing

Dobšinský kopec 2015 odštartuje v dňoch 17. – 19.7.2015 v Dobšinej a o tom, ako sa darilo jazdcom KL Racing Rally Teamu vás budeme po jeho ukončení informovať.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jakub Rovný

Pridaj komentár