Spokojný vicemajster Igor Drotár

Igor Drotár po pretekoch na Ostrej Lúke neskrýval radosť. Ako by aj mohol – po náročnej sezóne plnej technických problémov skončil v absolútnom poradí Majstrovstiev Slovenska pretekov automobilov do vrchu na druhom mieste.

Igor Drotár

Rovnakú priečku obhájil aj na posledných pretekoch sezóny a to napriek pretrvávajúcim zdravotným komplikáciám, ktoré ho trápili už pred augustovou Rally Košice. Mitsubishi Lancer WRC tak odchádza na odpočinok. Igor mohol po Ostrej Lúke bilancovať svoju sezónu, aj tieto preteky:

“Na to, aké sme mali po celý rok problémy s autom, som rád, že to máme úspešne za sebou. Navyše s chválitebným výsledkom, takže som veľmi spokojný. Išlo sa mi dobre, auto fungovalo pekne, no ešte stále bojujem s chorobou, ktorá ma vytrápila už na Rally Košice. Videl som, že na Jožka Béreša nemám, tak sme trošku bojovali s Jankom Miloňom. Ten napokon vypadol, čo sa v tomto športe občas stáva. Teším sa na budúcu sezónu, uvidíme, s akým autom odštartujeme a pokúsim sa Jožkovi korunu prebrať. Samozrejme mu gratulujem k titulu. Ďakujem všetkým usporiadateľom za pekné podujatia, ktoré sme absolvovali. Vďaka patrí tiež všetkým naším reklamným partnerom za prejavenú dôveru. V neposlednom rade veľké ďakujem patrí naším fanúšikom: tí mi dokonca upiekli nádhernú tortu v tvare vozidla WRC, čo ma milo prekvapilo a dojalo. Verím, že pretekárska sezóna ešte nekončí a že sa uvidíme na Rally Tríbeč, alebo na pekných mimosezónnych podujatiach.“

Igor Drotár

Zdroj: Martin Trenkler/RPM / Foto: Pisch/autosportfoto.sk

Pridaj komentár