Kamiro Racing

Kamiro Racing Team z rally na kopec

Po absolútnom víťazstve v rámci Rallysprintu Dolná Strehová smeruje teraz Kamiro Racing Team spoločne s Tomášom „Srnkom“ Ondrejom TODOS Cenu Slovenska.

Kamiro Racing

Úvodné podujatie seriálu AZ Car Majstrovstvá Slovenska pretekov automobilov do vrchu 2020 sa uskutoční v rámci podujatia TODOS Cena Slovenska Pezinok Baba 2020. Ako už samotný názov podujatia napovedá, preteky sa budú konať na trati medzi Pezinkom a Pezinskou Babou. Trať, ktorá v minulosti mnohokrát hostila aj európsky kopcový šampionát však z dôvodu nerovností na trati bude skrátená na dĺžku 4050 metrov. To však určite Srnkovi nezabráni v tom, aby sa spoločne s vozidlom Mitsubishi Lancer EVO IX zaradil medzi viac ako sedemdesiatkou jazdcov, medzi najrýchlejších účastníkov podujatia.

„Tomáš už veľakrát dokázal, že vie dobre zajazdiť nielen na rally, ale aj v rámci pretekov automobilov do vrchu. Po víťazstve v Dolnej Strehovej sme sa dohodli, že náš Kamiro Racing Team bude reprezentovať aj na Pezinskej Babe. Tunajšiu trať za tie roky jazdenia Tomáš dôverne pozná a tak veríme, že určite podá dobrý výkon a zaradí sa medzi najrýchlejších. Je síce už september a ešte iba teraz štartujú kopcové majstrovstvá, ale v tomto korona roku je všetko trochu inak. Som rád, že to chápu aj partneri nášho tímu a rád by som im poďakoval za to, že pri nás stoja aj v týchto ťažkých časoch,“ zhodnotil Milan Fulmek, manažér Kamiro Racing Teamu.

Kamiro Racing

Podujatie TODOS Cena Slovenska Pezinok Baba 2020 sa bude, z dôvodu vládnych nariadení, síce konať bez divákov, organizátor však pripravil pre nich náhradu vo forme livestreamu, kde budú mať možnosť diváci sledovať výkony jednotlivých jazdcov. Podujatie štartuje v dňoch 5. – 6.9.2020.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Tibor Szabosi

Pridaj komentár