Martin Juhás

Víťazstvo v triede, ale aj štvrté miesto v skupine E1 FIA +2000 pre Juhása

Skupina E1 FIA + 2000 v rámci Rechbergrennen 2016 bola obsadená poriadne nadupanými kopcovými špeciálmi. Medzi nimi aj jediná zadokolka, čierne BMW M3 s Martinom Juhásom za volantom. Za výsledok, napriek pohonu iba jednej nápravy, sa Martin však vôbec nemusel hanbiť.

Martin Juhás

„Do tohtoročnej sezóny sme sa rozhodli priniesť fanúšikom drobné prekvapenie. Naše, až doteraz biele BMW, sa cez zimu zmenilo na čierne. Dúfam, že náš nový polep sa nielen našim priateľom, ale aj celému kopcovému obecenstvu bude páčiť. Čo sa samotných pretekov týka, počasie sa s nami poriadne zahralo a ako premýšľam, tak premýšľam, na pretekoch automobilov do vrchu aby snežilo, to som ešte nezažil. Ale ako sa hovorí, všetko je raz prvýkrát a tak budeme mať aspoň na čo spomínať. S výsledkom som spokojný, podarilo sa mi dosahovať počas oboch dní dobré časy, pričom za mojim chrbtom skončili aj silné štvorkolky, oproti ktorým s mojim BMW je trochu problém bojovať,“ povedal Martin Juhás po dojazde do cieľa.

Martinovi Juhásovi, jeho tímu MRM Racing a samozrejme aj BMW M3 patril v cieli nielen plný počet bodov v slovenskej triede E1+2000/2WD, ale aj body do európskeho hodnotenia za štvrté miesto v rámci skupiny E1 FIA + 2000.

Martin Juhás

Ak by ste chceli naživo obdivovať nový polep BMW M3 Martina Juhása, možnosť budete mať už o tri týždne na pretekoch automobilov do vrchu v poľskom meste Zaluź.

Zdroj: Miro Majláth / Foto: Jozef Pisch

Pridaj komentár